Royal Crown

Webová stránka značky: Royal Crown
 

images

 

Jenom pár věcí se na celém americkém jihu vůbec nezměnilo. Vedro je tu pořád nekonečné, historky dlouhé a kola zatraceně dobrá. Věřte tomu nebo ne, ale už je to více než sto let, co lékárník Claud A. Hatcher stvořil tuhle královnu mezi nápoji, která se stala symbolem pravých jižanů.

Všechno to začalo na počátku 20. století v tehdejší kolébce všech kol, městě Columbus v americkém státě Georgia. Doba se měnila, lidem se dařilo, ale slunce zapadalo pořád stejně pomalu. Kola, tehdy velmi oblíbená novinka, byla lékem téměř na všechno. Pili ji jak obyčejní lidé, tak i herci, politici a hlavně jižanští gentlemani. Ti přesně věděli, že nejlepším místem na světě je sluncem vyhřátá veranda s houpacím křeslem. Přesně tam trávili ty nejlepší chvilky svého života a společnost jim nedělal nikdo jiný než sklenička vychlazené koly s pár kostkami ledu.

Není se proto čemu divit, že nebývalého zájmu o tento blahodárný nápoj si všiml i mladý lékárník Claud A Hatcher. V rodinném podniku začal postupně vyvíjet svůj vlastní recept, který ladil k dokonalosti. V dřevěných sudech připravoval různé varianty a ty testoval na svých přátelích, aby se ještě více utvrdil v tom, že finální receptura bude opravdu výjimečná.

H-A-T-C-H-E-R

V roce 1905, kdy svůj recept dokončil, byl o jeho verzi koly takový zájem, že kapacita lékárny už nestačila na tak velké množství objednávek. Rozhodl se tedy založit vlastní nápojářskou společnost, která si až do dnešních dnů zachovala tvář jižanského maloměsta. A to i přes své velké úspěchy a realizované vizionářské nápady, jako byla kupříkladu první kola light či první použití hliníkové plechovky. Royal Crown Cola se tak postupně dostávala do všech koutů Ameriky. Až teprve v 70. letech 20. století překonala hranice USA a dnes se prodává ve více než 60 zemích světa.

Co naplat, od roku 1905 se toho změnilo opravdu hodně, ale vedro je na jihu pořád stejné, historky ještě delší a Royal Crown Cola zůstala přesně taková, jakou si ji pamatuje nejeden jižanský gentleman – plná neotřelých příběhů a nezapomenutelné chuti.

 

18306_RC_Packshoty_WEB_ClassClass_drops18306_RC_Packshoty_WEB_SlimSlim_drops

 

Žádné produkty od výrobce Royal Crown nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.