Doprava

KUHVHMJV_1

 

Vždy se vám snažíme nabídnout co největší komfort, tudíž i v dopravě jsme pro vás připravili několik variant. Doufáme, že si tak můžete vybrat vždy to, co vám vyhovuje nejvíce. Průběžné informace o stavu vašeho balíčku od nás i od dopravce jsou samozřejmostí. Zásilku můžete také sledovat skrze obdržený kód balíčku.

 

ČESKÁ POŠTA 

Varianta pro naše české zákazníky. Balíčky zasíláme standardním balíkem do ruky a volit můžete mezi platbou při převzetí - dobírkou, či ekonomičtější platbou předem. Balíčky jsou v obou případech doručovány zpravidla následující den po expedici. Při obou variantách se vás pošťák nejdříve pokusí zastihnout na uvedené adrese, poté je balíček uložen na nejbližší pobočce České Pošty. Platba předem je zpravidla ekonomičtější variantou a nabízíme vám ji rovnou ve dvou variantách. Můžete si zvolit mezi běžným převodem na náš bankovní účet – objednávka je expedována ihned po přijetí platby (zpravidla 1-3 dny), či online platební bránou GO PAY, kdy peníze obdržíme ihned a objednávku tak expedujeme okamžitě!

Dobírka – 119 Kč 
Platba předem – 119 Kč

 

 

 

Uloženka.cz

K vyzvednutí zásilky, objednané v internetovém obchodě Limoteka.cz, můžete využít také dalších výdejen Uloženka. Na Úloženku můžete zaslat jakoukoliv zásilku do hmotnost 20 kg, délky 175 cm a obvodové délky 300 cm. Doručení zboží na odběrné místo je realizováno dopravní společností DPD.

 

Dobírka – 39 Kč
Platba předem – 39 Kč

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.